O nas

Rainbow Farm.

Dystrybutor produktów z kurczaka.

1998 rok. To właśnie wtedy, rozpoczęliśmy działalność jako polska firma. W czasie niemal 25 lat stworzyliśmy jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży drobiarskiej. Podstawą sukcesu była wiedza, dzięki której mogliśmy z powodzeniem realizować naszą misję.

Dodatkowo wykorzystaliśmy perfekcyjnie sprawną logistykę, aby obsługiwać kolejne rynki i dostarczać wszędzie świeże produkty na czas. Dzięki kompleksowemu nadzorowi mamy kontrolę nad wszystkimi procesami przetwórczymi i dystrybucyjnymi.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób
to osiągnęliśmy?

about us 02 icon 01

Wybraliśmy nowoczesne technologie, które pozwalają nam spać spokojnie i nie martwić się o jakość naszych produktów

about us 02 icon 02

Postawiliśmy na wysoki stopień zautomatyzowania w procesach produkcyjnych, aby zadbać o jednakowo dobrą klasę wszystkiego, co mamy w dystrybucji

about us 02 icon 03

Zadbaliśmy o nienaganne otoczenie, spełniające wszystkie wymogi sanitarne wszystkie wymogi sanitarne

Wiemy, że innowacyjność to coś, o czym mówi wielu — jednak nie zawsze jest to równoznaczne z prawdą. Dlatego mówimy dokładnie o tym, jakie rozwiązania znajdują się w naszej firmie, a także pokazujemy procesy produkcyjne.

Nasi dotychczasowy klienci doceniają, że inwestujemy w zaawansowany park technologiczny, a także kompleksowe szkolenia pracowników. Dzięki temu nie tylko dbamy o stały rozwój działalności, ale także podnosimy ich bezpieczeństwo pracy.

Utrzymujemy stabilną pozycję na rynku drobiarskim dzięki pielęgnowaniu długoletnich relacji z naszymi partnerami biznesowymi, a także mądremu zarządzaniu inwestycjami. Nasz główny cel to stworzenie marki Rainbow Farm, która dystrybuuje produkty na cały świat.

Rainbow Farm.

Wkraczamy w przyszłość.

Chcesz współpracować z firmami, które świadczą usługi na naprawdę wysokim poziomie? Szukasz cenionego dostawcy mięsa, który naprawdę zna się na swojej pracy? Chcesz zamówić drób, mając pewność, że jego jakość będzie odpowiednia? Jako doświadczony producent drobiu gwarantujemy mięso najwyższej jakości. Posiadamy bogate doświadczenie w jego produkcji, od samego początku dbając o to, aby nasi klienci dostawali same najlepsze produkty. Oferujemy zarówno świeże, jak i mrożone mięso, zawsze dbając o odpowiednie jego przechowywanie.

Producent bader biały – jak długo działamy?

Jeśli interesuje Cię naprawdę doświadczony producent mięsa z kurczaka, na naszą firmę możesz postawić śmiało. Pojawiliśmy się na polskim rynku drobiarskim w roku 1998. Od samego początku dbaliśmy o to, aby nasza firma naprawdę intensywnie się rozwijała. Dzisiaj jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, w którym stosowane są innowacyjne metody pracy. Cieszymy się doskonałą opinią wśród klientów, jesteśmy uznawali za jedną z lepszych firm tego rodzaju w kraju. Intensywnie pracowaliśmy na taką opinię. Rzetelnie podchodziliśmy do pracy, zadbaliśmy również o to, aby do perfekcji dopracować logistykę w naszej firmie. Dzięki temu dzisiaj nasi klienci mogą być pewni, że zakupione u nas produkty zawsze dotrą do nich na czas. Gwarantujemy terminowe dostawy zgodnie z ustalonym harmonogramem. Każdy etap procesu produkcyjnego oraz dystrybucyjnego jest w naszej firmie skrupulatnie nadzorowany. U nas nie ma miejsca nawet na najmniejsze błędy. Zawsze pracujemy na najwyższym poziomie.

Co proponujemy klientom?

Nasza oferta jest naprawdę rozbudowana. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i oczekiwania naszych klientów mogą być naprawdę różne. Oferujemy piersi z kurczaka, mięso z nóg zarówno ze skórą, jak i bez. W ofercie posiadamy również całe ćwiartki. Jako doświadczony producent mięsa na kebab dostarczamy naszym klientom doskonale przyprawionego kurczaka, który jest gwarantem wyjątkowego smaku kebaba. Oferujemy zarówno mięsa świeże, jak i mrożone różnymi metodami. Można u nas kupić również gotowe dania z kurczaka. Bez względu na to, na co się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że każdy nasz produkt jest odpowiednio przechowywany zanim trafi do klienta. Tyczy się to zarówno mięsa świeżego, jak i mrożonego.

Jak działamy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności. Wiemy, że trafiające do klientów mięso musi być idealne świeże. Dlatego tym, co nas wyróżnia jest duża dbałość o proces produkcyjny. Duży nacisk kładziemy na dokładność pracy naszych pracowników. Pilnujemy, aby wypracowane przez lata działalności procedury były skrupulatnie przestrzegane. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który nas nie zawodzi. Dzięki temu możemy pracować szybko, a jednocześnie naprawdę dokładnie. Pamiętamy o wszystkich procedurach higienicznych, doskonale zdając sobie sprawę z roli, jaką odgrywają.

Jakie certyfikaty zdobyliśmy?

Jako doświadczony producent drobiu zdobyliśmy wiele certyfikatów, które najlepiej świadczą o jakości naszej pracy. W naszym zakładzie produkcyjnym przestrzegane są wszystkie wymogi certyfikatu BRC oraz HACCP. Jeśli zdecydujesz się na złożenie zamówienia na mięso drobiowe właśnie u nas, możesz mieć pewność, że stawiasz na żywność, która produkowana jest z dbałością o jej bezpieczeństwo. Stawiamy na drób od sprawdzonych dostawców. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom różnych grup klientów, przestrzegamy również zasad certyfikatu HALAL. To oznacza, że proces produkcyjny odbywa się u nas zgodnie z zasadami prawa islamskiego. Pracując, dbamy jednocześnie o środowisko naturalne. Stawiamy na biodegradowalne materiały, zdając sobie sprawę z tego, jak ważne jest ograniczenie produkcji śmieci.

Jeśli szukasz firmy produkującej mięso drobiowe, która duży nacisk kładzie na jakość, chcesz mieć pewność, że trafi do Ciebie świeże mięso, zależy Ci na dotrzymaniu ustalonych terminów, stawiasz na współpracę z doświadczonymi producentami, nie czekaj. Poznaj bliżej naszą firmę! Zapraszamy!