Jakość

Bezkonkurencyjna jakość.

Dopasowana do Twoich potrzeb.

  • Certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo żywności
  • Technologia odpowiedniego przechowywania i mrożenia produktów
  • Zaawansowany park maszynowy przestrzegający wszelkich procedur higienicznych

Nasze cele – Twój sukces!

W Rainbow Farm liczy się dla nas powtarzalna i nienaganna jakość produktów. Dzięki temu wiemy, że każda partia, która do Ciebie trafia, jest w pełni bezpieczna i spełniająca Twoje oczekiwania.

Kluczowym elementem naszego sukcesu jest efektywny system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, a także odpowiedni park maszynowy z profesjonalną linią produkcyjną.

Certyfikaty.

Potwierdzeniem jakości naszych produktów są posiadane certyfikaty i wyróżnienia.

Od początku naszej działalności przestrzegaliśmy przede wszystkim wymogów certyfikatu BRC dotyczącego bezpieczeństwa żywności, a także standardów certyfikatu HACCP potwierdzającego, że nasze artykuły pochodzą z pewnego i bezpiecznego źródła.

Oprócz tego zdobyliśmy certyfikat Halal, który potwierdza, że nasza produkcja towarów jest zgodna z normami prawa islamskiego. Wytwarzanie produktów zgodnych z ideą halal to także dbałość o środowisko poprzez wykorzystywanie materiałów biodegradowalnych oraz odpowiednie przechowywanie artykułów. W Rainbow Farm dbamy o Twoje zadowolenie i naszą wiarygodność, dlatego wybieramy najlepsze certyfikaty w branży drobiarskiej.