Mięso z kurczaka

Zależy Ci na tym, aby na talerze Twoich klientów trafiało mięso najwyższej jakości, które zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy? Chcesz mieć pewność, że to, co kupujesz ma sprawdzone pochodzenie? Oferujemy szeroki wybór mięsa z kurczaka, idealnie wpisując się w Twoje potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znalazło się między innymi mięso z nogi kurczaka ze skórą oraz bez skóry. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od samego początku duży nacisk kładzie na jakość swoich produktów. Jeśli masz dość mięsa z kurczaka kiepskiej jakości, nasza firma to miejsce, któremu możesz zaufać.

Mięso z kurczaka

Świeże, soczyste, pełne naturalnych aromatów — a przy tym doskonale przechowywane. W Rainbow Farm znajdziesz mięso z kurczaka, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jakość? Nieskazitelna. Bezpieczeństwo? Maksymalne. Smak? Taki, do którego ludzie będą wracać.

Jakie produkty z kurczaka oferujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była naprawdę rozbudowana. Proponujemy skrzydło z kurczaka, dostępna jest u nas również noga z kurczaka, która będzie odpowiednia dla wszystkich klientów lubiących te części, na których mięsa jest zdecydowanie więcej. Z myślą o szukających czystego mięsa wprowadziliśmy do oferty również filety z kurczaka, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Jeśli interesują Cię większe elementy z kurczaka, nasza oferta również Cię zadowoli. U nas możesz kupić nawet całe ćwiartki. Niezależnie od tego, na co ostatecznie się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie mięso, które pozwoli Tobie lub Twoim klientom na przygotowanie pysznych, aromatycznych dań.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych klientów. Dlatego u nas można kupić mięso pakowane w różny sposób. Proponujemy kurczaki zapakowane próżniowo VAC, ale także takie, do pakowania których wykorzystano modyfikowaną atmosferę gazów MAP. Sięgamy również po głębokie mrożenie w systemie IQF. Stawiamy wyłącznie na takie metody, które pozwalają na zachowanie pełni smaku i aromatu. Niezależnie od tego, jaki filet z kurczaka 160 g wybierzesz, możesz mieć pewność, że mięso będzie doskonałe pod każdym względem. Z łatwością przygotujesz z niego każde danie: zarówno to kuchni polskiej, jak i azjatyckiej. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, wprowadzisz swój lokal lub biznes na nowy poziom.

Doświadczenie przede wszystkim

Decydując się na filet z kurczaka VAC właśnie o nas, możesz mieć pewność, że stawiasz na usługi naprawdę doświadczonej firmy, która od dawna cieszy się uznaniem klientów. Pojawiliśmy się na rynku w roku 1998. Przez cały ten czas udało się nam stworzyć innowacyjne przedsiębiorstwo, które wyspecjalizowało się w produkcji mięsa drobiowego. Obecnie jesteśmy jedną z lepszych polskich firm działających w branży drobiarskiej. Tym, co nas wyróżnia jest naprawdę rzetelne podejście do naszej pracy. Zdecydowaliśmy się postawić również na dopracowaną w najmniejszych szczegółach logistykę, co pozwala nam na sprawną obsługę klientów. Zamawiając mięso z kurczaka właśnie u nas, możesz mieć pewność, że trafi ono pod wskazany przez Ciebie adres na czas. Duży nacisk kładziemy na kontrolę nad wszystkimi przebiegającymi w naszej firmie procesami przetwórczymi oraz dystrybucyjnymi. U nas nic nie dzieje się przypadkowo.

Z czego wynika jakość oferowanych przez nas produktów?

Proponowane przez nas mięso z kurczaka charakteryzuje się najwyższą jakością. Od początku naszej działalności na rynku dbamy o proces produkcyjny. Wiemy, że od naszej dokładności i rzetelnego podejścia do pracy zależy jakość tego, co później trafia do naszych klientów. Jeśli postawisz na mięso z nogi kurczaka bez skóry właśnie od nas, możesz mieć pewność, że powstanie ono w certyfikowanym procesie produkcyjnym. Bazujemy na najnowocześniejszej technologii, która pozwala nam na odpowiednie zarówno przechowywanie, jak i mrożenie produktów. To właśnie dlatego do naszych klientów trafia filet z kurczaka IQF, którego jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Nie można zapomnieć również o zaawansowanym parku maszynowym, a także skrupulatnym przestrzeganiu wszystkich procedur higienicznych.

Jakie certyfikaty posiadamy?

Jeśli interesuje Cię ćwiartka z kurczaka najwyższej jakości, możesz mieć pewność, że ta oferowana przez nas w pełni Cię zadowoli. Nasz zakład produkcyjny posiada szereg certyfikatów, które są najlepszym dowodem na to, jak wysokich standardów przestrzegamy. Od początku prowadzonej działalności dbamy o to, aby w naszym zakładzie były przestrzegane wszystkie wymogi certyfikatu BRC, który odnosi się do bezpieczeństwa żywności. Nie zapominamy również o standardach certyfikatu HACCP. Dzięki niemu nasi klienci mogą być pewni, że każdy dostępny u nas produkt pochodzi z pewnego, a jednocześnie bezpiecznego źródła. Posiadamy również certyfikat HALAL. Jest on potwierdzeniem, że produkujemy towary, przestrzegając również norm prawa islamskiego.

Nasz zakład produkcyjny to miejsce, w którym dba się nie tylko o jakość produktów. Stosujemy materiały biodegradowalne, przyczyniając się tym samym do dbałości o kondycję środowiska naturalnego. Właściwie przechowujemy artykuły, dokładamy starań, aby niczego nie zużywać w nadmiarze. Nie marnujemy opakowań. Wszystko oczywiście po to, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni.

Jak wygląda nasz zakład produkcyjny?

Filet z kurczaka IQF, który proponujemy zawsze powstaje w najlepszych warunkach. Nasz zakład produkcyjny zwraca uwagę przede wszystkim zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. To właśnie dlatego nie musimy martwić się o to, czy do klientów trafią produkty charakteryzujące się odpowiednio wysoką jakością. Zdecydowaliśmy się postawić na wysoki stopień zautomatyzowania. To właśnie dlatego każdy nasz produkt jest tak samo dobry. Tym, co zasługuje na podkreślenie jest również nienaganne otoczeniu. W naszym zakładzie produkcyjnym przestrzega się wszystkich wymogów sanitarnych.

Zespół doświadczonych pracowników

Nowoczesna linia produkcyjna, zgodność z szeregiem certyfikatów i dbałość o przestrzeganie wymogów sanitarnych to nie wszystko, co charakteryzuje nasz zakład. Tym, co wyróżnia nas na rynku jest również zespół doświadczonych pracowników bardzo poważnie podchodzących do powierzonych im obowiązków. Zatrudniamy wyłącznie takie osoby, które świadome są ciążącej na nich odpowiedzialności. Dbamy o przeszkolenie naszego personelu – do pracy dopuszczamy wyłącznie tych, którzy są do niej naprawdę dobrze przygotowani. To właśnie dlatego każdy filet z kurczaka, który opuszcza nasz zakład produkcyjny jest tak wysokiej jakości.

Czy proponowane przez nas mięso z kurczaka jest drogie?

Interesuje Cię filet z kurczaka MAP? A może bardziej kurczak IQF? Bez względu na to, na jaki ostatecznie produkt się zdecydujesz możesz mieć pewność, że dostaniesz dobre mięso w naprawdę przystępnej cenie. Od samego początku wyróżniamy się na rynku przyjazną klientom polityką cenową. Wiemy, że wszyscy szukają najlepszych produktów, za które nie trzeba będzie przepłacić. My takie właśnie oferujemy. Kupując u nas, nie musisz martwić się więc ani jakością tego, co do Ciebie trafi, ani tym, że zrujnuje to Twój restauracyjny budżet. Jeśli interesuje Cię kurczak bez antybiotyków, który dotrze do Ciebie zgodnie z ustalonym harmonogramem, będzie odpowiednio przechowywany i świeży, a do tego niedrogi, nasza oferta jest jak najbardziej dla Ciebie.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, restauracji, masz bar, w karcie znalazły się dania z kurczaka, a Ty szukasz właśnie dostawcy, poznaj bliżej naszą ofertę. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię filet z kurczaka stałowagowy, czy filet I-Cut, możesz mieć pewność, że u nas kupisz mięso, które Cię nie rozczaruje. Wysoka jakość, starannie zaplanowany proces produkcji, odpowiednie przechowywanie i mrożenie, szeroki wybór różnych części kurczaka, a do tego naprawdę przystępne ceny – wszystko to charakteryzuje nasz zakład produkcyjny. Jeśli masz dość kiepskich dostawców, którzy nie wywiązują się z umowy, przywożą Ci mięso, którego jakość pozostawia wiele do życzenia, nie czekaj. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!