Kebab z kurczaka

Prowadzisz bar lub restaurację, w której serwujesz kebab z kurczaka? Chcesz mieć pewność, że do Twoich gości trafia najlepsze mięso, które zadowoli nawet tych najbardziej wymagających? Masz dość dostawców, którzy przywozili Ci produkt składający się głównie ze skór? Jako doświadczony producent kebabu w pełni Cię zadowolimy. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od dawna działa w branży drobiarskiej. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość usług, dbając o to, aby każdy, kto zdecydował się nam zaufać był w pełni zadowolony. Oferujemy mięso na kebab, którego jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Kebab z kurczaka

Gotowy kebab pieczony, który wystarczy podgrzać? Sprawdź, jakie to wygodne! Dzięki unikalnej mieszance aromatycznych przypraw stworzyliśmy soczysty kebab z kurczaka, który idealnie pasuje do okazjonalnych, jak i codziennych posiłków. Wykonany przy pomocy tradycyjnego opiekania, cięcia, a następnie głębokiego mrożenia tak, aby zachować wszystko, co w nim najlepsze.

Jak długo działamy na rynku?

Tym, co jest naszym ogromnym atutem jest nasze doświadczenie. Na rynku drobiarskim działamy od 1998 roku. Od samego początku duży nacisk kładliśmy na jakość procesu produkcyjnego. Udało się nam stworzyć innowacyjne przedsiębiorstwo, którego specjalnością jest produkcja mięsa drobiowego. Jako producent kebabu z kurczaka charakteryzujemy się naprawdę rzetelnym podejściem do pracy. Proces produkcyjny przebiega z poszanowaniem najbardziej restrykcyjnych norm. Co ważne, naszą cechą charakterystyczną jest również perfekcyjnie dopracowana logistyka. To właśnie dlatego każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszej oferty może mieć pewność, że zamówiony towar trafi pod wskazany adres na czas. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest terminowa realizacja zleceń. Jednocześnie nie zapominamy o nieustannej kontroli procesów zarówno przetwórczych, jak i dystrybucyjnych. W naszej firmie wszystko jest dokładnie zaplanowane. Nie ma tu miejsca na przypadkowość.

Jakie produkty oferujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne potrzeby i oczekiwania. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była zróżnicowana. Proponujemy kebab z kurczaka tacka 250 g. Stawiamy zarówno na produkty świeże, jak i mrożone. Jeśli interesują Cię te drugie, możesz postawić na mrożony kebab z kurczaka 1 kg. Wybierając mrożonki, nie musisz martwić się tym, jak są przechowywane. Dbamy o to, aby każdy mrożony produkt znajdował się w odpowiednich warunkach. Dla nas świeżość i jakość produktów ma największe znaczenie. Przestrzegamy wszystkich zasad dotyczących mrożenia, dbamy o to, aby wykorzystywane przez nas zamrażarki były zawsze w doskonałym stanie technicznym. Dzięki temu mamy pewność, że kebab z kurczaka zawsze znajduje się w środowisku, które jest dla niego odpowiednie. Jeśli unikasz mrożonych produktów, nie musisz się martwić. U nas dostępny jest również pieczony kebab z kurczaka.

Co sprawia, że jakość naszych produktów jest tak wysoka?

Decydując się na mrożony kebab z kurczaka czy jakikolwiek inny produkt znajdujący się w naszej ofercie, możesz mieć pewność, że jego jakość będzie naprawdę wysoka. Jest to wynik ogromnej dbałości proces produkcyjny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasza dokładność i rzetelne podejście do tego, co robimy przekłada się na to, co później dociera do tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz mieć pewność, że proces produkcyjny zgodny jest z wieloma certyfikatami i podlega nieustannej kontroli. Jesteśmy nowoczesnym zakładem produkcyjnym, w którym wykorzystuje się najlepsze maszyny. To właśnie dzięki temu możemy je właściwie przechowywać świeże, jak i poddawać mrożeniu. Duży nacisk kładziemy na przestrzeganie procedur higienicznych. Wszystko to sprawia, że do naszych klientów trafia mięso najwyższej jakości, które zadowoli nawet największych smakoszy kebaba.

Producent cięty kebab z kurczaka – jakie certyfikaty posiada nasz zakład produkcyjny?

Od samego początku prowadzonej działalności dbamy o to, aby oferować klientom produkty najlepiej jakości. Jako producent ciętego kebaba z kurczaka zadbaliśmy o to, aby nasz zakład produkcyjny działał zgodnie z wymogami różnych certyfikatów. To najlepiej świadczy o tym, że u nas przestrzega się najwyższych standardów. Pracujemy zgodnie z certyfikatem BRC, którego przestrzeganie jest niezbędne dla bezpieczeństwa produkowanej żywności. Uwzględniamy również certyfikat HACCP. Nasi klienci mogą być pewni, że mięso, które dostarczamy pozyskiwane jest w bezpiecznych, sprawdzonych źródłach. Ciekawostką jest fakt, że możemy pochwalić się również certyfikatem HALAL. To oznacza, że z naszych usług mogą korzystać osoby przestrzegające prawa islamskiego.

Wiemy, że dla wielu osób duże znaczenie ma dbałość o środowisko naturalne. Dlatego staramy się sięgać po materiały biodegradowalne, nie przyczyniając się tym samym do zanieczyszczenia planety. Dla nas liczą się nie tylko klienci, ale również los środowiska naturalnego.

Producent Convinience – czym charakteryzuje się nasz zakład produkcyjny?

Jako producent convinience kładziemy nacisk na to, aby każde mięso opuszczające nasz zakład powstawało w najlepszych warunkach. Prowadzony przez nas zakład produkcyjny to przede wszystkim technologia na najwyższym poziomie. Klienci, którzy kupują u nas mogą być pewno, że dostaną kebab z kurczaka, który będzie perfekcyjnie wykonany. Tym, co wyróżnia nasz zakład produkcyjny jest wysoki poziom automatyzacji. To właśnie dlatego gwarantujemy powtarzalność naszych produktów. Jeśli raz kupiłeś u nas naprawdę dobry kebab, możesz mieć pewność, że kolejny będzie taki sam. Tym, o co dbamy jest również nienaganne otoczenie linii produkcyjnej. Wymogi sanitarne mają dla nas ogromne znaczenie. Zawsze skrupulatnie ich przestrzegamy, dbając o sterylną wręcz czystość.

Nawet najlepsza linia produkcyjna na nic by się zdała, gdyby nie personel. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Angażują się w powierzone im zadania, przestrzegają zasad obowiązujących w naszym zakładzie produkcyjnym.

Jeśli interesuje Cię mięso na kebab, szukasz takiego, którego jakość będzie naprawdę wysoka, chcesz mieć pewność, że nie rozczaruje ono swoich klientów, nie czekaj. Jak najszybciej skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy terminową realizację, wysoką jakość i naprawdę dobre ceny. Zapraszamy!