Dania gotowe z kurczaka

Chcesz kupić danie gotowe z kurczaka? Interesują Cię produkty, które powstają ze starannie wyselekcjonowanego mięsa? Zależy Ci na tym, aby ich jakość była naprawdę wysoka? Masz dość tych niesmacznych składających się głównie z tłustych skór? Produkty proponowane przez nas to naprawdę bardzo dobry wybór. Jesteśmy doświadczoną firmą działającą z powodzeniem na rynku drobiarskim w Polsce. Od samego początku działalności cieszymy się naprawdę doskonałą opinią. Dbamy o jakość naszych produktów – dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. Cieszymy się, kiedy do tych, którzy nam zaufali trafiają produkty naprawdę dobre.

section 10
kebs

Fantastyczne jedzenie

handwriting pl

Niezależnie czy Twoi klienci preferują własnoręczne komponowanie posiłków, czy wybierają gotowe produkty, nasz kebab z kurczaka doskonale spełnia ich fantazje kulinarne. To nigdy nie jest ”tylko” kebab. To pełnowartościowy, smaczny, świeży i przede wszystkim gotowy produkt. Złap, podgrzej i jedz tak, jak lubisz!

Jak długo działamy?

Naszą siłą jest nasze doświadczenie. To właśnie ono sprawia, że każde danie gotowe z kurczaka, które opuszcza nasz zakład produkcyjny jest tak pyszne. Na rynku pojawiliśmy się w roku 1998. Dzisiaj jesteśmy innowacyjnym, nowoczesnym przedsiębiorstwem, przed którym produkcja mięsa drobiowego nie ma żadnych tajemnic. Nie bez powodu jesteśmy uznawani za jedną z lepszych firm drobiarskim. Niezwykle rzetelnie podchodzimy do pracy, dbając o jakość naszych produktów. Każde danie gotowe, którego podstawą jest kurczak to starannie opracowana receptura, która jest podstawą wyjątkowego smaku.
Dbamy nie tylko o proces produkcyjny, ale również logistyczny. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że zakupione dania gotowe z kurczaka będą trafiać do Ciebie pod wskazany adres. Regularnie kontrolujemy przebieg wszystkich procesów zarówno przetwórczych, jak i dystrybucyjnych mających miejsce w naszej firmie.

Co sprawia, że każde danie gotowe z kurczaka jest tak dobre?

Każde danie gotowe z kurczaka, które znajduje się w naszej ofercie przygotowywane jest z najlepszej jakości mięsa. Łączymy je z doskonałymi przyprawami, tworząc pełną aromatu i głębokiego smaku całość – Kebs Original. Tym, co wyróżnia nas zakład na tle innych tego rodzaju miejsc w Polsce jest proces produkcyjny, o który z wyjątkową troską dbamy. Naprawdę rzetelnie podchodzimy do naszej pracy, doskonale zdając sobie też sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności. Jeśli zdecydujesz się na dania gotowe właśnie o nas, możesz mieć pewność, że wybierasz te powstające w certyfikowanym procesie produkcyjnym. Jesteśmy innowacyjnym zakładem, w którym wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu wiemy nie tylko jak przygotowywać dania, ale również jak je przechowywać, aby jak najdłużej zachowały świeżość na najwyższym poziomie. Duży nacisk kładziemy na przestrzeganie procedur higienicznych, co również ma ogromne znaczenie dla jakości procesu produkcyjnego. U nas nic nie dzieje się przypadkowo, wszystko ma swoje miejsce i swój prawidłowy przebieg.

Jakie certyfikaty posiada nasz zakład produkcyjny?

Wiemy, że tym, co najlepiej świadczy o jakości zakładu produkcyjnego jest przestrzeganie wymogów różnych certyfikatów. Nasza firma od samego początku zabiegała ono, aby je uzyskać. Dzisiaj możemy pochwalić się certyfikatem BRC oraz HACCP. Nasi klienci mogą być pewni, że ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo żywności. Dbamy również o to, aby dostępne były u nas wyłącznie produkty wiadomego pochodzenia. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy gwarantują nam bardzo dobre mięso. To właśnie dlatego każdego dostępne u nas danie gotowe z kurczaka jest tak dobre. W swojej pracy staramy się nie pomijać żadnej grupy klientów. Dlatego posiadamy również certyfikat HALAL. Oznacza to, że pracujemy zgodnie z wymogami, jakie nakładają na zakłady produkcyjne wymogi państwa islamskiego. Gwarantujemy dania, które są smaczne, pyszne, a jednocześnie koszerne.

Jeśli stawiasz na naprawdę dobre dania gotowe z kurczaka, wiesz, że tego typu produkty mogą smakować wyśmienicie, masz dość dostawców, którzy zawodzili zarówno pod względem jakości produktów, jak i terminowości dostaw, nie czekaj. Gwarantujemy smaczne, pełne aromatu, świeże dania gotowe, których podstawą jest kurczak. Zapewniamy terminową dostawę i naprawdę bardzo dobre ceny. Nie czekaj. Jak najszybciej skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!